FB Pixel
Google Ads

Reklama w Google

od 200 zł !

Niskobudżetowe kampanie reklamowe w Google

Google Ads (AdWords)

od 200zł miesięcznie

Nazywam się Robert Skrobek. Specjalizuję się w prowadzeniu niskobudżetowych kampanii reklamowych w Google. Posiadam ponad 10 letnie doświadczenie w reklamie Google Ads (Adwords), oraz wiedzę potwierdzoną indywidualnymi certyfikatami.

W firmie Noril od kilku lat zajmuję się budowaniem strategii reklamowych w wyszukiwarce Google. Nie działam w pojedynkę – w agencji Noril posiadamy najlepszych specjalistów z zakresu SEO, UX oraz programowania.

Co to jest niskobudżetowa kampania AdWords (Ads)?

Niskobudżetowe kampanie (niski budżet = kilkaset zł miesięcznie), to najtrudniejszy typ kampanii w Google. Im niższy budżet, tym większy wpływ na uzyskanie zadowalających efektów ma doświadczenie. Kampanie z niskim budżetem nie wybaczają błędów. Niski budżet to brak czasu i środków na nabieranie doświadczenia. Dobór odpowiednich treści reklamowych, słów kluczowych, stawek za kliknięcie już na starcie kampanii ma kluczowe znaczenie.

Dla kogo pracuję?

Zajmuję się reklamą specjalistów i niewielkich firm. Pracuję między innymi dla prawników, lekarzy, dentystów, biur rachunkowych, radców prawnych, warsztatów samochodowych, gabinetów masażu, firm sprzątających, firm remontowych, wypożyczalni samochodów i wielu innych.

Kiedy pojawi się reklama?

Już po 4 godzinach od wpłaty środków na konto.

Czy i kiedy otrzymam raport?

Tak oczywiście. Przygotuję indywidualny, dedykowany raport, który będzie zawierał informacje o skuteczności kampanii, pozyskanych potencjalnych klientach. Raport przekazujemy raz w tygodniu.

Jaki budżet muszę posiadać, aby pojawiła się moja reklama?

Całkowity budżet potrzebny do tego, aby reklama pojawiła się w Google wynosi 200 zł netto + Vat.
Budżet zależy od Państwa oczekiwań, liczby klientów, których chcemy pozyskać dzięki reklamie w Google, oraz od reklam konkurencji. Im konkurencja słabiej działa w Państwa lokalizacji, tym więcej klientów pozyskamy w tym samym budżecie.

Co muszę zrobić, aby rozpocząć współpracę?

Proszę o kontakt telefoniczny w godzinach od 8:00 do 16:00, od poniedziałku do piątku
(58) 731 95 31

Lub

Serdecznie zapraszam Państwa na spotkanie w biurze: Plac Kaszubski 8/310 Gdynia (Gdyńskie Centrum Biznesu przy Pl. Kaszubskim). Proszę o wcześniejszy kontakt.

Lub

Proszę wypełnić poniższy formularz. Proszę o podanie adresu swojej strony internetowej, oraz usług, produktów, na których sprzedaży Państwu zależy.

*
*
Dziękujemy za wypełnienie formularza kontaktowego.

Doradca Klienta Noril skontaktuje się z Państwem w celu prezentacji
oferty przygotowanej zgodnie z Państwa zapytaniem. 
W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu (58) 731 95 95
(biuro czynne: pn. - pt. 8.00 - 16.00).

Szanowni Państwo, istnieje możliwość ustalenia terminu spotkania, bądź rozmowy telefonicznej w innym dogodnym dla Państwa terminie.

Gdzie będzie wyświetlać się Twoja reklama?

Google daje możliwość dotarcia z reklamą do prawie wszystkich internautów, jednakże najpopularniejszą formą reklamy są tzw. linki linki sponsorowane. Reklama ta polega na tym, że Twoja firma pojawia się na górze wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Google lub wyszukiwarek partnerskich na frazy związane z Twoją działalnością. Posiadając kontrolę nad budżetem, frazami czy lokalizacją użytkowników wyświetlamy reklamę tylko osobom faktycznie zainteresowanym Państwa usługami.

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Jeśli interesuje Cię cena pozycjonowania, kliknij i sprawdź przykłady prowadzonych przez nas projektów SEO. Sprawdź ile może kosztować pozycjonowanie strony Prawnika, czy Fryzjera. Cena pozycjonowania nie musi być wysoka. Wyślij zapytanie o koszt pozycjonowania, a przygotujemy Ci bezpłatną analizę

Opinie o Noril
Referencje

Sprawdź co piszą o nas nasi klienci. Niektórzy współpracują z nami nieprzerwanie od kilkunastu lat. Rozpocznij współpracę z nami. . Zrobimy wszystko, aby zwiększyć Twoją sprzedaż. My wiemy, że jak Ty zarobisz dzięki nam, to my zarobimy dzięki Tobie. Zapraszamy do naszego biura w Gdyni

Zapytanie
o pozycjonowanie

Naszym celem jest zwiększanie Twojej sprzedaży minimalnym kosztem i w jak najszybszym czasie. Nie trać go, skontaktuj się z nami, to nic nie kosztuje. Przygotujemy Ci bezpłatny audyt witryny, sprawdzimy Twoją konkurencję i zastanowimy się jak najszybciej podnieść Twoją sprzedaż. Zapraszamy do naszego biura w Gdyni

Nasi
klienci

Procom System
Marriott
TTW Opex
Tamtron
Radamer
Leasing Polski
Bolix
Venezia
UJ
Trigon
Masterlease
TFI Skok
GTL
X-kom
PWPW
PWN
Platforma Obywatelska
PKP
Winflector
Comeko Projekt
Admiral Markets
Rehau
Kasa Stefczyka
E-dom
Baja
Argocard
ABT
Ambermedia
Otto
Eurotemp
Agencja Rozwoju Przemysłu
Spomasz
Lotniska Last Minute
PSB Sigma
PKP