FB Pixel
Linki sponsorowane

Bezpłatna
wycena

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za wypełnienie
formularza kontaktowego.

Reklama mobilna (mobile advertising)

Reklama mobilna przeżywa obecnie niezwykle dynamiczny rozwój i wszystko wskazuje na to, że w przeciągu kilku najbliższych lat może stać się najważniejszą częscią reklamy internetowej. Prognozuje się, że w następnych kilku latach liczba osób korzystających z Internetu za pomocą telefonów i tabletów przekroczy liczbę użytkowników korzystających z usług Internetowych za pośrednictwem komputerów.

W kampaniach dedykowanych pod nośniki mobilne mamy możliwość wykorzystywać zarówno reklamy w formie tekstowej, jak i graficznej. Reklamy tekstowe będą emitowane w wyszukiwarce, natomiast reklamy graficzne znajdziemy na witrynach i w aplikacjach należących do sieci partnerskiej Google.

Korzyści z reklamy AdWords w nośnikach mobile:

  • zwiększenie zakresu oddziaływania oraz skuteczności reklamy
  • możliwość bezpośredniego połączenia się z mobilną wersją danego serwisu poprzez reklamę
  • możliwość bezpośredniego pobrania aplikacji po kliknięciu w reklamę
  • możliwość przejścia na wybrane podstrony z poziomu reklamy tekstowej typu AdWords
  • linki sponsorowane Google AdWords wyświetlają się nad wynikami naturalnymi na ekranie telefonu/tabletu, co zdecydowanie wpływa na zainteresowanie klientów
  • możliwość emisji reklamy w sieci wyszukiwania bądź w ramach sieci reklamodawców Google AdMob

Biorąc pod uwagę tempo wzrostu znaczenia sieci mobilnej, nie sposób przejść obojętnie obok tej formy reklamy. Gwarantujemy profesjonalne przygotowanie i zarządzanie kampaniami kierowanymi na urządzenia mobilne. Kampanie zostaną poprzedzone dokładną analizą grup docelowych oraz szczegółową specyfiką danej branży.

Sprawdź również:

Sieć reklamowa Google Remarketing Pakiety ofertowe linków sponsorowanych

Oferta
korporacyjna

Poznaj obszary aktywności i pakiety ofertowe od Noril. Zwiększ efektywność swojej marki. Zobacz jak możemy skutecznie wypozycjonować Twoją ofertę w wyszukiwarkach WWW. Wybierz jeden z pakietów, złóż zapytanie drogą telefoniczną lub korzystając z formularza kontaktowego na naszej stronie WWW. Wypromuj swoje produkty online!

OFERTA DLA
MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM

Sprawdź pakiety ofertowe Noril dedykowane małym i średnim firmom. Dowiedz się jak można efektywnie pozycjonować Twoją markę oraz produkty. Poznaj efekt działań pozycjonowania, kampanii AdWords oraz marketingu 360 stopni. Wybierz jeden z pakietów, złóż zapytanie drogą telefoniczną lub poprzez formularz kontaktowy.

POZYCJONOWANIE
AKTUALNE PROMOCJE

Oferty promocyjne w Noril dają możliwość rozpoczęcia szybkiej promocji online dowolnego produktu lub marki. Poznaj i wykorzystaj oferty pozycjonowania, linków sponsorowanych oraz aktywności w obszarze e-marketingu. Prześlij zapytanie do naszego działu obsługi klienta drogą telefoniczną lub poprzez formularz kontaktowy.

Nasi
klienci

Procom System
Marriott
TTW Opex
Tamtron
Radamer
Leasing Polski
Bolix
Venezia
UJ
Trigon
Masterlease
TFI Skok
GTL
X-kom
PWPW
PWN
Platforma Obywatelska
PKP
Winflector
Comeko Projekt
Admiral Markets
Rehau
Kasa Stefczyka
E-dom
Baja
Argocard
ABT
Ambermedia
Otto
Eurotemp
Agencja Rozwoju Przemysłu
Spomasz
Lotniska Last Minute
PSB Sigma
PKP